REKLAM

Reklam

Anket-1

ANKARA KALESİNDE HANGİ MEKANLARI ZİYARET ETTİNİZ?
 

ZİYARETÇİ SAYISI

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday8
mod_vvisit_counterYesterday271
mod_vvisit_counterThis week767
mod_vvisit_counterThis month3318
mod_vvisit_counterAll799844
FESTIVAL PDF Yazdır e-Posta

4.ANKARA KALE FESTIVALI

4 HAZİRAN 2010 CUMA

 

10:00 - 11:00  Festival Kor teji / Altındağ Belediyesi Önü

Altındağ Belediyesi Davul Show

11:00 - 11:30  Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımı Gösterisi

11:30 - 12:00  Açılış Konuşmaları / Ana Sahne

Ödül Töreni

12:00 - 12:30  Altındağ Belediyesi Kalenin Sahipleri Fotoğraf Sergisi

Kıvırcık Usta Kınacızade Konağı

12:00 - 12:30  Altındağ Belediyesi   Seymen  Ekibi / Ana Sahne

12:30 - 13:00  Altındağ Belediyesi Halk Oyunları Yarışmasında

Derece Alan Grupların Gösterileri / Ana Sahne

13:00 - 13:30  Ahlat Fotoğrafları Sergisi

Kıvırcık Usta Kınacızade Konağı

13:00 - 13:30  AFSAD Ankara  ve Kale Resimleri Sergisi

Foto Muhabirleri Derneği

14:00 - 14:30  Bakır Dövme Sanatı, Canlı Performans

As Bakır Atölyesi

14:00 - 14:30  Ankara Fotoğrafları Sergisi

Güngör Aslan Resim sergisi / Soroptomistler Derneği

14:00 - 14:30  Altındağ Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu

Hamamönü

14:00 - 14:30  Karma Resim Sergisi / Müniar t Galeri

15:00 - 16:00 Tayfun Talipoğlu Şiir Dinletisi / Ana Sahne

15:00 - 15:30  Yasemin Akansoy Resim Sergisi

Kıvırcık Usta Kınacızade Konağı

15:00 - 15:30  Slovakya Resim ve Elsanatları Sergisi

Zenger Paşa Konağı

15:00 – 15:30   Kukla Gösterileri / Hamamönü

15:00 - 17:00  Taş Plak Dinletisi / Pirinç Han Gramofoncu Kadir

15:00 - 15:30  Çini Karma Resim Sergisi / Zeynep Taşkaya Galerisi

15:30 - 16:00  Nazlı Taylan Resim Sergisi / Akşit Galeri

16-30 - 17:30    Altındağ Belediyesi  THM Konseri / Ana Sahne

16:00 - 16:30  Ahşap Oyuncak ve Maket Evler sergisi / Kıvırcık Usta Kınacızade Konağı

16: 00 - 17:00   Mangala Yarışması  / Can Sokak Sade Kahve

17:00 - 17:30   Ressam Nejat Ayachı Sergisi / Kirit Kafe

17:30 - 18:00   Doğan Çağlar Or topedik Engelliler Okulu / Ana Sahne

Hipap Dans Gösterisi

17:00 - 18:00   Siyah Beyaz Türk Filmleri Gösterimleri

Yeşilçam Kahvehanesi

18:00 - 19:00   SCA Kadınlar Korosu (SCA Müzik) / Ana Sahne

Şef : Cihan Can

19:00 - 20:00   Türk Gecesi / Ana Sahne

20:00 - 21:30  Çiğdemim Topluluğu Klasik Türk Musikisi  Konseri

Anadolu Medeniyetleri Müzesi

 

5 HAZİRAN 2010 CUMARTESİ

 

11:00 - 12:00  JM Ankara Çocuk Korosu / Ana Sahne

Şef : Fatma Bildiren

11:30 - 12:00  Karma Fotoğraf Sergisi / Yeşilçam Kafe

11:30 - 12:30  Resim ve Ebru Sergisi Ahiler Çarşısı

Canlı Performans  / Ahiler Çarşısı

12:00 - 12:30  Doğan Çağlar Or topedik Engelliler Okulu / Ana Sahne

Tango Dans Gösterisi

12:00 - 13:00  Camaltı Boyama Sergisi / Yaşar Yunus Atölyesi

Ressam Yaşar Yunus

13:00 - 13:30  Altındağ Belediyesi Davul Show Grubu

Çıkrıkçılar Yokuşu

12:30 - 13:00  Zübeyde  Hanım Kız Meslek  Lisesi

Halk Oyunları Ekibi / Ana Sahne

13:00 - 14:00  Kukla Gösterisi / Doğa Galerisi

Fatma Erciyes

13:30 - 14:00  Kukla Gösterisi / Hamamönü

13:30 - 14:00  Altındağ Belediyesi Halk Oyunları Ekibi / Ana Sahne

14:00 - 15:00  İlesam TSM Konseri / Ana Sahne

14:00 - 15:00  Altındağ Belediyesi Gençlik Merkezleri

Davul Show Grubu  / Hamamönü

14:30 - 15:30  Cini Sergisi - Canlı Performans

Ahiler Çarşısı

14:00 - 15:00  İl Kültür Müdürlüğü Türk Halk Müziği Korosu

Anadolu Medeniyetleri Müzesi

14:00 - 15:00  Ankara’nın Tarihi “Söyleşi Panel”

Bilkent Üniversitesi Prof. Dr. Özer ERGENÇ Kıvırcık Usta Kınacızade Konağı

15:00 - 16:00  Leyla Gencer Çocuk ve Gençlik Korosu / Ana Sahne

Ankara Devlet ve Opera Balesi

15:00 - 15:30  Ankara Seymen Kulübü Seymen Ekibi

Çıkrıkçılar Yokuşu

15:00 - 15:30  Altındağ Belediyesi Mehter Takımı Gösterisi

Hamamönü

15:00 - 16:00  Minure Kaplan Seramik Sergisi

Canlı Performans  / Müniar t GaleriSAAT                 ETKİNLİK / Y
 

15:00 - 16:00 Şair Yazar Hilmi Yavuz İmza ve Söyleşi / Pirinç Han
 

15:30 - 16:00   Hacivat- Karagöz Gösterisi / Hamamönü

15:00 - 16:00   Doğan Çağlar Or topedik Engelliler Okulu

Dans Gösterisi / Kale Giriş Kapısı

16:00 - 17:00   Eski Kırkbeşlikler Müzik Dinletisi

Pirinç  Han Kırık Plak

16:00 - 17:00   “Grup Endişe” Rock Müziği Konseri / Ana Sahne

16:00 - 16:30   Ankara Seymen Kulübü Seymen Gösterisi

Hamamönü

17:00 - 18:00   “İlesam” Yazarlar ve Şairler Söyleşi ve Şiir Dinletisi

Pirinç Han

17:00 - 18:00   Ankara Kalesi ve Tarihi  “Söyleşi” Doç. Dr. Bülent Arı

Yrd.Doç. Tayfur Erdoğdu

Kıvırcık Usta Kınacızade Konağı

17:00 - 18:30   İsveç Korosu / Anadolu Medeniyetleri Müzesi

Şef : Susanna Lindmark

17:00 - 18:00   Filistin Halk Dansları Topluluğu / Ana Sahne
 

18:00 - 19:30 Orhan Hakalmaz Konseri / Ana Sahne

20:00 - 21:00 Aşka Dair Şarkılar Pop Müziği Konseri Babil Asambleden  Türkülerle Caz

Sur Üstü İç Kale Anfi Sahnesi
 

 6 HAZİRAN 2010 PAZAR


11:00 - 12:00  Polis Akademisi Bandosu / Hamamönü

12:00 - 12:30  Türkü Dostları (SCA Müzik Vakfı) / Ana Sahne

Şef : Yavuz Canbolat

12:00 - 12:30  Kukla ve Sihirbaz Gösterileri / Hamamönü

12:30 - 13:30  Geçmişten Günümüze Yansımalar Defile / Ana Sahne

Ankara Olgunlaşma Enstitüsü

12:30 - 13:30  Altındağ Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu

Hamamönü

13:30 - 14:00  Heykel ve Seramik Sergisi “Canlı Performans”  Heykeltıraş Şerif Akşit / Akşit Sanat Galerisi

14:00 - 14:30  Ankara Kulübü Derneği Seymen Gösterisi

Hamamönü

14:00 - 15:00  Vokal Turkuaz Korosu (SCA Müzik Vakfı) Şef: Ayşegül Selek Ülkü / Ana Sahne

14:00 - 15:00  Tahta Oymacılık Ahşap / Canlı Performans

Pilavoğlu Han

15:00 - 16:00  Shinbone  Alley Stilband Grubu / Kale

ABD Büyükelçiliği

15:00 - 16:00  Origami Gösterisi / Kıvırcık Usta Kınacızade  Konağı

Claire ÖZEL, ODTÜ Öğretim  Üyesi

15:00 - 17:00  Taş Plak Dinletisi / Gramofoncu  Kadir Pirinç Han

16:00 - 17:00  Altındağ Belediyesi TSM Korosu / Ana Sahne

16:00 - 16:30  Ankara Külübü Derneği Seymen  Ekibi

Çıkrıkçılar Yokuşu

17:00 - 17:30  Altındağ Belediyesi Halk Dansları Grubu / Ana Sahne

17:00 - 18:00  Başkent  Oda Orkestrası  (SCA Müzik Vakfı) / Müze

Şef : Eren Aşbuğ

17:00 - 18:00  Cumhuriyet ve Kadın “Söyleşi”

Jülide Gülizar / Kıvırcık Usta Kınacızade  Konağı

18:00 - 19:00  Kültür ve Turizm Bakanlığı

Devlet Halk Dansları Topluluğu

Amatör Gençlik Halk Dansları Gösterisi / Ana Sahne

19:00 - 20.30   Altındağ Belediyesi Türk Pop Müzik Konseri / Ana Sahne

19:30 - 20:30 Mevlana Rumi Konser ve Sema Gösterisi / İpek Mutaf Böler / Akkale

 

pdf dosyasina ulasmak icin tiklayiniz...

 

Designed by Koray ULGAY

@ www.ankarakalesi.com 2009